Sposób płatności i dostawy

Dostawa i płatności

Płatności

Za zamówiony towar w naszym sklepie internetowym mogą Państwo zapłacić za pomocą jednej z poniższych opcji:

  1. Płacąc z góryprzelewem – po złożeniu zamówienia, otrzymacie Państwo maila potwierdzającego złożone zamówienie wraz z nr konta, na który należy przelać kwotę zakupów plus koszty przesyłki. Płatność może być zrealizowana w dowolnym banku, na poczcie, innej uprawnionej placówce bądź za pomocą bankowości elektronicznej.
  2. Płacąc przy odbiorze– nie akceptujemy tego typu płatności.
  3. Kartą kredytowąza pomocą serwisu Przelewy24


Na specjalne życzenie Sklep może wystawić Fakturę Pro Forma, na podstawie której Klient dokona płatności za zamówiony towar.
Każde zrealizowane Zamówienie jest dokumentowane dowodem zakupu w postaci Faktury VAT. Dołączane są one pod listem przewozowym naklejonym na przesyłce.

Dostawa

Puzzle wysyłamy, zapakowane w solidne paczki i za pośrednictwem firmy kurierskiej. W cenie przesyłki jest dostawa do Paczkomatu wskazanego przez Odbiorcę

Bezpieczeństwo

W momencie dostawy przesyłki należy dokładnie obejrzeć opakowanie pod kątem uszkodzeń. Jeśli uszkodzenia są, to należy otworzyć przesyłkę przy kurierze i spisać z nim protokół szkody. Kurier ma obowiązek w tym pomóc. Brak spisanego protokołu może być przyczyną nieuznania reklamacji.

Termin realizacji

Czas realizacji zamówienia wynosi do 2 dni roboczych plus czas na wysyłkę kurierską.  Czas realizacji liczymy od zaksięgowania wpłaty na naszym koncie. Przesyłki wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej – InPost – Paczkomaty.
Jeżeli dostawa się opóźnia prosimy powiadom nas o tym, a my będziemy interweniować u przewoźnika.

Odbiór osobisty

Puzzle można odebrać również osobiście w siedzibie naszej firmie. O terminie możliwego odbioru informujemy Państwa poprzez e-mail lub telefonicznie.